Blog

 • TOPTAN MUTFAK

  Her evin olmazsa olmaz eşyaları vardır. Kimi evin koltuğu, kimi evin televizyonu, kimi evin de olmazsa olmaz eşyası yemek masasıdır. Ama genel olarak bakıldığında bir evin olmazsa olmaz eşyalarından birisi mutfak gereçleridir. Ailecek yenilen yemeklerde, kalabalık sofralarda yemek masalarını süsleyen mutfak gereçleri hemen hemen her evin yapı taşıdır.
  Devamını Oku 
 • TOPTAN ZÜCCACİYE MAĞAZALARI

  Züccaciye, bir evin ve çeyizin olmazsa olmaz ürünlerinden biridir. Her evi süsleyen züccaciye ürünlerin gösterişi kadar kalitesinin de iyi olması şarttır. Kolay deforme olmayan ürünleri tercih etmek hem ekonomi açısından hem de görünüm açısından oldukça yararlı olacaktır.
  Devamını Oku 
 • TÜRKİYE İTHALAT İHRACAT

  satılmasıdır. İhracat yapabilmek için herhangi bir belge veya izin sertifikası almasına gerek yoktur. İhraç edeceği ürüne göre ilgili ihracatçı birliğine üye olan gerçek usulde vergiye tabi gerçek ve tüzel kişi tacirler, Esnaf ve Sanatkârlar odalarına kayıtlı olup üretimle uğraşan esnaf ve sanatkârlar ile ortaklık sağlarlar.
  Devamını Oku 
 • İSTANBUL TOPTAN

  Alışveriş hepimizin hayatının parçasıdır. Genel olarak alışveriş denilince akla gelen parakende yöntemi dışında toptan alış da oldukça fazladır. Türkiye toptancılar açısından oldukça fazla seçeneğe sahip olan ülkelerdendir. Türkiye’ nin her ilinde toptan satış hizmeti yerler bulunabilmektedir.
  Devamını Oku 
 • TÜRKİYE TOPTAN SATIŞ

  Toptan satış parakende satış mantığından daha farklıdır. Toptan satış için ürünün tedarik edilecek firma çok önemlidir. Ürünün devamlılığı ve kalitesi toptan alıcı açısından başlıca kriterlerdendir. Türkiye genel olarak bünyesinde çok fazla toptan satış firmaları barındırmaktadır. Toptancılar için özel alışveriş merkezleri bulunduğundan aranılan ürün kolaylıkla temin edilebilmektedir.
  Devamını Oku 
 • DEKORASYON VE AYDINLATMA TOPTANCILARI

  Evimiz hepimiz için en huzurlu ve en güvenilir yerdir. Herkes evini kendi zevkine göre dekore etmek ister. Zevke uygun dizayn edilmiş bir ev aitlik duygusunu daha da çok arttırır. Aynı zamanda şık bir ortam elde edilmiş olur. Evin havasına uygun dekoratif ürünler kullanılmalıdır. Lambaderler, mumlar, vazolar, çerçeveler, tablolar, süs bitkileri gibi ürünler kullanılarak ortam daha sıcak ve şık bir hale getirilebilir.
  Devamını Oku 
 • BANYO GEREÇLERİ TOPTANCILARI

  Ev herkesin en özel yeridir. Dekorasyonu ve dizaynı herkese göre özel ve farklıdır. Zevke uygun bir şekilde dekore edilmiş bir ev herkese huzur verir. Evin her odasında kullanılan dekoratif ürünler evin bütünlüğüne uyum sağladığında genel olarak hoş ve sıcak bir ortam oluşturmaktadır.
  Devamını Oku 
 • BAMBU ÜRÜNLERİN TOPTANCILARI

  Bambu, buğday familyasına ait bir ağaç türüdür. Asya ülkelerinde yetişen bambular kamış şeklinde 10 ila 40 cm arasında boyları değişen bir bitkidir. Yapısal olarak oldukça sağlamdır. Bu sayede tekstil ve ev araç gereçlerinde günümüzde oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır.
  Devamını Oku 
 • İHRACAT FAZLASI ÜRÜNLER

  İhracat bir ülkede üretilen ürünlerin başka bir ülkeye döviz karşılığında satılmasında denir. İhracat hemen hemen her ürün için gerçekleştirilmektedir. Çeşitliliği arttırmak sebebiyle ihracata başvurulur. Hemen hemen her firma ihracat yapmaktadır. Firmanın tanınması açısından da ihracat yapılabilmektedir.
  Devamını Oku 
 • İHRACAT NEDİR? PROSEDÜRLERİ NELERDİR?

  İhracat, bir ülkede üretilen ürünün başka ülkelere döviz karşılığında satılmasıdır. İhracat yapabilmek için herhangi bir belge veya izin sertifikası almasına gerek yoktur. İhraç edeceği ürüne göre ilgili ihracatçı birliğine üye olan gerçek usulde vergiye tabi gerçek ve tüzel kişi tacirler, Esnaf ve Sanatkarlar odalarına kayıtlı olup üretimle uğraşan esnaf ve sanatkarlar ile ortaklık sağlarlar.
  Devamını Oku 
 • SAKLAMA KABI TOPTANCILARI

  Mutfakta en çok kullanıla ürünlerden biri olan saklama kapları, gıdayla doğrudan temas ettiğinden saklama kabının üretildiği materyal oldukça önemlidir. Kaliteli ve mümkün olduğunca cam ürünler tercih edilmelidir. Plastik tercih edilecekse mümkün olduğunca kaliteli olmalıdır.
  Devamını Oku 
 • YEMEK TAKIMI TOPTANCILARI

  Ailecek yenilen yemekler gibisi yok. Hep birlikte hazırlanan sofralar ve ardından beraber oturulan sofralar aile bağlarını güçlendirir. Sofraların baş tacı olan yemek takımları ne kadar kaliteli ve şıksa o kadar sofra özenilmiş ve şık görünür. Yemek takımı mutfak eşyalarının olmazsa olmaz yapı taşlarındandır.
  Devamını Oku 
 • TOPTAN SATILABİLECEK FİNCAN TAKIMLARI

  Bir kahvenin 40 yıl hatırı olur demiş eskilerimiz. Sohbet eşliğinde içilen kahveler daha keyifli ve içten gelir herkese. Kahve kültürü oldukça kökenli olduğundan her eyalette yeri oldukça ayrıdır. Özellikle kaliteli ve şık fincanlarla içilen kahveler keyfe keyif katar. Fincan takımları mutfağın nadide parçalarından biridir.
  Devamını Oku 
 • TOPTAN PROMOSYON

  Promosyon, bir firmanın belli zamanlarda kendi ürünleri için uyguladığı fiyat değişkenliğidir. Her firmanın kendine göre farklı promosyon ürünleri bulunmaktadır. Toptan promosyon ürünleri de toptan satıcılar tarafından belirlenmektedir. Toptan alıcıları toptan promosyon fırsatları sayesinde diledikleri ürünleri piyasanın daha altında alabilir.
  Devamını Oku 
 • PROMOSYON ÜRÜNLERİ

  Promosyon, belli zaman aralıklarıyla firmaların ürünlerine uyguladığı fiyat etiketleridir. Dönem dönem belli başlı markaların ürünleri promosyona girerek alıcıların daha uygun fiyatlı ürün alması sağlanır. Promosyon ürünleri firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir.
  Devamını Oku 
 • TOPTAN HIRDAVAT

  Ev gereçleri, elektrik, boya, halı, hırdavat, el aletleri, bahçe, ahşap, mobilya, sıhhi tesisat, oto aksesuar, inşaat malzemeleri vb. daha birçok alandaki kategorinin ürünlerini bünyesinde barındıran hırdavat kategorisi her alanda ihtiyacınızı karşılayan ürünlerle hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Hırdavat ürün çeşitleri bir yapının kurulum ve onarım aşamasında yanınızda bulunan gereçlerdir.
  Devamını Oku 
 • TOPTAN SARACİYE

  Çanta, kartlık, kemer, valiz vb. ürünleri bünyesinde barındıran saraciye ürünleri yaşamımızı kolaylaştırmamıza olanak sağlamaktadır. Çeşitli renk ve modelde üretilen bu ürünler her yaşa ve zevke uyum içerisinde olarak kullanım alanına şık bir görünüm de katmaktadır. Saraciye ürünlerinin yerli üretiminde de günden güne gelişme sağlanmaya devam edilmektedir.
  Devamını Oku 
 • TOPTAN SÜS EŞYASI

  Güzel eşyalarla dekore edilmiş evler kimin hoşuna gitmez ki. Süs eşyaları evin ambiyansı açısından oldukça önemlidir. Kendi zevkinize uygun süs eşyalarıyla dekore edilmiş bir ortam insana huzur verir. Evde geçirilen saatlerin daha keyifli ve daha iyi geçmesine yardımcı olacaktır.
  Devamını Oku 
 • İSTOÇ PLASTİK

  Plastik ürünler hem ergonomik olduğundan hem de fiyat açısından uygun olduğundan dolayı hayatımızda oldukça fazla yer almaktadır. Plastik ürünlerde önemli olan şey kalitesidir. Plastiğinin içeriği ne kadar temiz olursa o kadar sağlıklı ve uzun ömürlü olur.
  Devamını Oku 
 • İSTOÇ ZÜCCACİYE

  Züccaciye, bir evin ve çeyizin olmazsa olmaz ürünlerinden biridir. Her evi süsleyen züccaciye ürünlerin gösterişi kadar kalitesinin de iyi olması şarttır. Kolay deforme olmayan ürünleri tercih etmek hem ekonomi açısından hem de görünüm açısından oldukça yararlı olacaktır.
  Devamını Oku 
 • İSTOÇ UCUZ MU?

  İstanbul Toptancılar Çarşısı (istoç) toptan alım yapmak isteyen alıcıların alışveriş merkezidir. Birçok ürünü kendi çatısı altındaki firmalar aracılığıyla hizmet sunan İstoç, her kesime hitap eden ürünleriyle hizmetinize sunulmuştur. Çeşit ve seçenek açısından oldukça geniş ürün skalası bulunmaktadır.
  Devamını Oku 
 • İSTOÇ FİRMALAR

  Toptan alıcıların ortak alışveriş merkezi olan istoç, kendi bünyesinde barındırdığı firmalar sayesiyle alıcıların hizmetine sunulmuştur. 1979’ dan beri hizmet veren İstoç, her kesime hitap eden ürünleriyle toptan alıcıların alışveriş olanağı kolaylaştırılmıştır. İstoç firmalar kendi bünyesinde fiyat ve çeşit aralığı olarak ayrılmışlardır.
  Devamını Oku 
 • İSTOÇ NEDİR?

  İstoç Bağcılar Mahmutbey’ de bulunan toptan alışveriş merkezidir. 1979 yılında modern çalışma prensibi amacıyla kurulan istoç, İstanbul toptancılar çarşısı adında kurulmuştur. Zamanla istoç toptancılar çarşısı istoç olarak kısaltılmıştır.
  Devamını Oku 
 • İSTOÇ’ A NASIL GİDİLİR?

  İstoç Bağcılar Mahmutbey’ de toptan alışveriş merkezidir. Kendi içerisinde barındırdığı birçok firmalarla 1979’ dan beri hizmet vermektedir. Her kesime uygun fiyat ve ürün seçenekleriyle toptan alıcıların ortak adresidir.
  Devamını Oku 
 • İSTOÇ ÜRÜNLERİ VE FİYATLARI

  İstoç kendi bünyesinde barındırdığı birçok firmalar sayesinde toptan alıcılarının hizmetine sunulmuştur. Toptan alışverişte ilk akla gelen yerlerden biri olan İstoç hem uygun fiyatlı ürünleriyle hem de çok fazla çeşit seçeneği bulunmasıyla alıcıların odak noktası haline gelmiştir.
  Devamını Oku 

Tüm Ülkelere İhracat

Toptanara.com, birçok ülkeye toptan ürün satışı ve lojistik hizmeti sunmaktadır.